LED Pásky

Nabízíme LED pásky pro vnitřní i venkovní použití. Vyberte si pásek dle požadovaného výkonu či barvy a my vám připravíme délku přesně podle potřeby. Dodejte svému interiéru i exteriéru vzhled, který si zaslouží. Na e-shopu rovněž naleznete příslušenství pro montáž a provoz LED pásků, předpřipravené sady a ovladače

Nabízíme LED pásky pro vnitřní i venkovní použití. Vyberte si pásek dle požadovaného výkonu či barvy a my vám připravíme délku přesně podle potřeby. Dodejte svému interiéru i exteriéru vzhled, který si zaslouží. Na e-shopu rovněž naleznete příslušenství pro montáž a provoz LED pásků, předpřipravené sady a ovladače

Zobrazit

LED Pásky Počet produktů: 130

Podkategorie

 • LED Pásky 60 LED...

  Výkonné bílé i RGB LED pásky pro osvětlení vašeho domu či zahrady. Pásky obsahují 60 LED diod na metr, mají vysokou svítivost. Díky značné flexibilitě, možnosti propojování a navazování je lze použít prakticky kdekoli. LED pásky rozzáří vaši kuchyni, šatní skříně, chodby či koupelnu. Pásky jsou voděodolné, takže je možné použití i na specifických místech např. pro osvětlení akvária. LED pásky pro obohacení designu vašeho domu a úsporný provoz. Délku pásku vám připravíme na míru, intenzitu jasu a barvu lze regulovat stmívačem či ovladačem.

 • LED Pásky 30 LED 6,5W...

  LED pásky se 30 LED diodami na metr v bílé, zelené, žluté, červené či modré barvě. Nabízíme také RGB LED pásek, jehož barvu zvolíte pomocí ovladače. Pásky se vyznačují menší hustotou diod pro decentnější osvícení. Snadná montáž, odolnost IP 65 pro instalaci ve vlhkém prostředí. LED pásky se 30 LED jsou ideální do kuchyně či koupelny. Délku LED pásku vám připravíme na míru, intenzitu jasu a barvu lze regulovat stmívačem či ovladačem.

 • LED Pásky 60 LED 4,3W...

  Dekorativní LED pásek se 60 LED diodami. Tento LED pásek se uplatní všude tam, kde je potřeba dosáhnout estetického výsledku. Snadno nasvítíte schodiště, nábytek nebo vitríny. LED pásek je vysoce flexibilní, umožní vám přesně vystihnout kontury nasvíceného objektu. Nalezne uplatnění ve výlohách či jako navigační prvek. LED pásek je voděodolný s IP 65.

 • LED Pásky - Ovladače

  Upravujte intenzitu svitu a barvu LED pásků prostřednictvím ovladače. K obsluze jednobarevných LED pásků postačí stmívač, pro RGB LED pásky je třeba ovladač, pomocí něhož snadno navolíte konkrétní nastavení. Ovladače se od sebe liší množstvím funkcí a nastavení, některými lze obsluhovat více kanálů. V nabídce máme standardní i designové ovladače LED pásků, dálková ovládání či zesilovače signálu. Vše pro to, abyste naplno využili potenciál LED pásku.

 • LED Pásky - Připravené...

  Připravené sestavy LED pásků, napájecího zdroje a případně ovladače. Vytvořili jsme pro vás několik sestav pro různé účely, od osvětlení schodiště, chodby či koupelny, až po designově atraktivní nasvícení nábytku, interiéru či zahrady. Vytvořené sestavy LED pásků můžete přímo zakoupit, nebo se jimi nechat inspirovat při výběru vlastního řešení.  

 • LED Pásky - Spojovací...

  Rozbočovače, propojovače, napájecí konektory. Vše potřebné správné fungování LED pásků. Pomocí rozbočovačů snadno z LED pásků vytvoříte obrazce přesně podle vašich představ. S montáží vám rádi poradíme.

 • LED Pásky - Montážní...

  Montážní profily pro upevnění LED pásků včetně koncovek. Vyberte si speciální profily pro uchycení LED pásků do kuchyní, šatních skříní, pro osvětlení schodiště nebo nábytku. Správně zvolený montážní profil zdůrazní design a atraktivitu celého řešení osvětlení LED páskem.

 • LED Pásky - Napájecí...

  Rozsviťte své LED pásky. Nabízíme standardní, průmyslové i vodotěsné napájecí zdroje, konkrétní typ doporučujeme vybírat podle požadovaného použití a výkonu. Vodotěsné zdroje k LED páskům pro snadné umístění na zahradu či jiného vlhkého prostředí. S volbou správného zdroje k LED páskům vám rádi poradíme.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 130 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 130 položek